Speexx

Enhance Your Career

with online language training by Futurskill and Speexx

Login

Speexx ma idealny kurs językowy dla podniesienia Twojej wydajności

Manpower Formazione – FuturSkill to firma szkoleniowa należąca do grupy Manpower, posiadająca uprawnienia do szkoleń na terenie niżej wymienionych regionów Włoch: Wenecja Euganejska, Lombardia, Emilia Romania, Toskania, Lacjum i Piemont.

Manpower Formazione posiada System Zarządzania Jakością certyfikowany UNI EN ISO 9001:2008 sektor EA37 oraz certyfikację Odpowiedzialności Społecznej SA 8000 wydaną przez TUV Sud.

Manpower Formazione specjalizuje się w tworzeniu i realizacji najwyższej jakości programów szkoleniowych przygotowanych z myślą o firmach. Od najprostszych, ukierunkowanych szkoleń indywidualnych, po złożone operacje motywacyjne i wsparcie dla strategii firmy (Behawioralne Umiejętności Miękkie, Kierownicze, Empiryczne, Outdoor, Compliance, Językowe, Informatyczne).

Metodyka szkoleń jest wysoce interaktywna, w oparciu o metodę indukcyjną i z wykorzystaniem doświadczeń i ćwiczeń praktycznych.

Propozycja szkoleń językowych FuturSkill we współpracy ze Speexx zgodna z wytycznymi CEFR bazuje na metodzie Blended Learning i podejściu do nauki zwanym Action Learning. Kursant zdobywa zasadnicze umiejętności językowe dzięki samodzielnej nauce online oraz dzięki rozwojowi i ćwiczeniom technik komunikacyjnych podczas zajęć z lektorem.

Czas na Prawdziwą Metodę Komunikatywną!

Login